O Nas

Jak doszło do założenia Spółdzielni i czyja to była inicjatywa?

Pomysł o wspólnej inicjatywie wyszedł od naszej Pani Prezes Agnieszki Szafrańskiej, a raczej jej długoletniemu marzeniu o stworzeniu miejsca, gdzie razem z innymi ludźmi będziemy mogli wspólnie realizować swoje plany.

Pewnego styczniowego dnia w 2017 roku, siedząc przy kubku dobrej herbaty, trzy wyjątkowe kobiety: Agnieszka Szafrańska, Monika Kołodziej i Adriana Kaźmierczak, podjęły decyzję. ”Dzieląc się pomysłami o założeniu własnych działalności doszłyśmy do wniosku, że nasze pomysły się uzupełniają. Postanowiłyśmy połączyć swoje pasje, pomysły, siły i doświadczenie”. I tak zaczął się proces budowania wspólnego biznesu. Biznesu, który skierowany jest do i dla ludzi, dlatego tak bliska jest nam idea ,,podmiotów ekonomii społecznej”.

Nasza misja
Nasza misja

Oprócz działalności gospodarczej, Spółdzielnia ma także charakter społeczny. A ponieważ jesteśmy społecznikami przez wielkie ”S”, od zawsze wspieramy innych i chętnie udzielamy się społecznie.

Teraz razem możemy więcej!

Kim jesteśmy?

My, trzy założycielki, które tworzą Zarząd Spółdzielni Socjalnej Twoja Przestrzeń.

Agnieszka Szafrańska – Prezes Spółdzielni Socjalnej Twoja Przestrzeń

Z wykształcenia Terapeuta pedagogiczny i Arteterapeuta. Jest artystyczną duszą o ogromnym społecznym sercu. ”Pasje zamieniłam na biznes jako Prezes Spółdzielni Socjalnej Twoja Przestrzeń, w której zrealizowałam i realizuje swoje marzenia – teraz pomagam odkrywać i realizować marzenia innym. Obecnie prowadzę zajęcia z rękodzieła artystycznego, arteterapię w Przestrzeni Art-Kreatywnej dla dzieci i dorosłych. Jako Prezes Myszkowskiego Klubu Morsa promuje aktywne spędzanie wolnego czasu w zimie na prozdrowotnym morsowaniu. Hobbistycznie uczęszczam do Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie na zajęcia Klubu Nieprofesjonalnego Plastyka, gdzie rozwijam i udoskonalam swój talent malarski. Jestem kobietą, która nieustannie idzie do przodu i nigdy się nie poddaje”.

 

Adriana Kaźmierczak 

”Pasja do życia, która nieustannie mi towarzyszy, pomaga w realizacji każdego zamierzonego celu.

Moje życie jest przykładem tego, że chcieć znaczy móc. Lubię inspirować i motywować do działania. To co dla niektórych jest niemożliwe, dla mnie jest kolejnym wyzwaniem.

Wykształcenie ekonomiczne i doświadczenie zawodowe wykorzystuję w pracy w Spółdzielni. Oprócz animacji i opieki w Przestrzeni zabaw dla dzieci ”U Cioci Kukułeczki”, prowadzę warsztaty z dziećmi i dorosłymi: zarządzanie emocjami, budowanie relacji, ”Przytul się” – Touch Code. Zorganizowałam pierwszą w Myszkowie akcję ”Free Huggs – darmowe przytulanie”.

Jestem inicjatorką akcji charytatywanej, która wspiera inne akcje. ”Kalejdoskop Szczęścia” to wspólne dzieło razem z Kacprem Dyją, chłopakiem  z zespołem Downa. Nasza akcja pokazuje, że #pomaganiejestfajne i #kazdymozepomagac.

Sukcesy zawodowe i osobiste opieram na budowaniu relacji, bo po prostu wierzę w ludzi. I w nasze dobre intencje. Kocham działać! Działać z uśmiechem i radością, jednocześnie ucząc tego innych, by każdego dnia i pod każdym względem robić więcej i więcej”.

 

Monika Kołodziej

Pani Monika to przedsiębiorcza kobieta. Od zawsze prowadzi nie jeden biznes i nieustannie dba o swój rozwój osobisty. Zawodowo Lider i Coach.

Długoletnie i aktywnie współpracuje z firmami Avon i FM World, gdzie prowadzi sieć konsultantów. Pani Monika jest przykładem kobiety, która doskonale łączy życie rodzinne i biznesowo-przedsiębiorcze pasje. Jest mamą dwójki fantastycznych dziewczynek i 4 miesięcznego chłopca.

Pani Monika opierając się na biznesowych doświadczeniach, zdobytych kwalifikacjach i liderskich umiejętniościach w Spółdzielni Socjalnej Twoja Przestrzeń aktualnie prowadzi razem z mężem Klub EuroCash – klub edukacji finansowej. Na spotkaniach każda rozgrywka gry urozmaicona jest wykładem z zakresu szeroko rozmaitych finansów. To praktyczna dawka wiedzy pozwalająca lepiej zarządzać swoimi finansami, prowadzić własny biznes, inwestować i tworzyć przychód pasywny w prawdziwym życiu.

Przedsiębiorcze doświadczenie doskonale wykorzystuje przy wszelakich planowaniach, rozliczeniach, wycenach i tworzenia ofert dla Spółdzielni.

o nas
o nas