Opinie

Iza: miła, rodzinna atmosfera

Basia: U cioci Kukułeczki jest super!!!

Magda: Kochani, z czystym sercem polecam. Moja córeczka spędziła tam kilka wspaniałych dni. Czas całkowicie i kreatywnie wypełniony. Doskonała opieka i świetna zabawa. Wasze dzieci z pewnością będą zachwycone!

Sabina: Urodziny 5-latki super! Dzieciaki zachwycone, nie chciały wychodzić. Dzięki Dziewczyny!

Agnieszka: Dziękujemy za organizacje urodzin Oliwki! Dzieciaki zachwycone, solenizantka również. Zabawa świetna, podejście do dzieci rewelacyjne, a nie łatwo ogarnąć taką gromadkę. Super, że są propozycje wariantów urodzin do wyboru. Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 sama miałam ochotę zabrać się do szycia tych magnesów, także polecam!

Mariusz: Mój syn miał organizowane urodziny w Spółdzielni… mega impreza była… dzieciaczki zadowolone że nie chciały wracać do domu… nie mówiąc już o profesjonalnej opiece nad dziećmi! polecam w 100%

Ewa: Polecam serdecznie całym serduchem. Nie będę ukrywała, że ”Panią” Adę znam od kilkunastu lat osobiście. Ale starając się być obiektywną nie przesadzę pisząc, że ma rewelacyjne podejście do dzieci. Cierpliwość i energię, której zapracowanym rodzicom takim jak ja czasem po prostu brakuje. Młodszy łobuz najpierw nie chciał wejść, ale po odkryciu królestwa zabawek, które Spółdzielnia oferuje, w ciągu 3 minut zdjął buty i buszował zachwycony. Chłopaki byli bardzo zadowoleni ze spędzonego czasu. Młodszy zdążył nawet pozbawić ”Panią” Adę posiłku (bez żadnych skrupułów zjadł wszystko co Ada miała ze sobą). Bardzo się cieszę, że jest w Myszkowie taka możliwość spędzenia czasu pod taką rewelacyjną opieką. Chłopcy będą tutaj zaglądać podczas każdego pobuty u babci.

Justyna: Polecam! super miejsce, wspaniałe Panie, urodzinki udane było super!!!

Aneta: Super miejsce

Karolina: Mój 7 letni syn był zachwycony warsztatami w poniedziałek. Najchętniej chodziłby tam codziennie, pozdrawiam.

Asia: idealnie 😉 miła atmosfera, czyściutko, mały się pobawił, a ja pograłam, poznałam nowych ludzi i odstresowałam się 🙂 z chęcią czekam na następne spotkanie 😉

Beata: Wspaniałe miejsce jakich mało w Myszkowie. Pani Adriana Kaźmierczak ma rewelacyjne podejście do dzieci. Jak moja córeczka troszkę podrośnie chętnie będziemy odwiedzać to miejsce, serdecznie gratuluje za stworzenie takiej miejscówki dla maluchów, pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów

Marta: Nasz syn, który niechętnie zostaje z ludźmi obcymi, był zachwycony i przedłużył zabawę o godzinę. GORĄCO POLECAM SUPER PODEJŚCIE DO DZIECI, ELASTYCZNOŚĆ.

Kasia: Wspaniałe miejsce. Trafiliśmy z Tomkiem przez przypadek, ale już wiem, że będziemy tam wracać 🙂 Dziś mój syn zafundował mi przymusową kawę, bo koniecznie chciał iść do Pani Ady:) A matka musiała coś ze sobą zrobić:)Syn zadowolony, a jak syn zadowolony to matka też 🙂 Ciepło, miło i profesjonalnie. Polecam!:)

Edyta: Bardzo chciałam podziękować w moim i męża imieniu za dziejszą opiekę nad naszą córeczką, Pani Adrianno jeszcze raz ogromnie dziękujemy, że zajęła się Pani Emilką przez tak długi czas!!

Kasia: Dziś moje dzieci były zachwycone, takie miejsca brakowało w Myszkowie brawo Wy 🙂 Fabian i Marika już pytają kiedy mama będzie zajęta bo oznacza że będzie fajna zabawa 🙂

 

Opinie ze strony FB Spółdzielnia Socjalna Twoja Przestrzeń

https://www.facebook.com/spoldzielnia.twojaprzestrzen/?epa=SEARCH_BOX